Telefon
WhatsApp

 

İstanbul Can evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe 1991 yılından beri yer almakta olup, geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu  ile birlikte sadece müşteri memnuniyet odaklı çalışarak ve ilerleyen  zamana karşı kendini geliştirip, yenilemiştir. İstanbul Can evden eve nakliyat,  taşımacılık sektöründe vermiş olduğu üstün hizmet kalitesiyle adından söz ettirmeyi başarabilmiştir. İstanbul Can evden eve nakliyat 30 yıllık serüvenini  hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkararak,  gelişip, büyüyen kadrosu ile birlikte tüm Türkiye'ye hizmet vermeye  devam etmektedir.

Evden eve taşınma sırasında taşımacılık konusundaki pratik çözümlerimiz ve 30 yıllık birikimimizin getirmiş olduğu tecrübemiz ile birlikte taşınma sektörünün yarınlarına İstanbul Can evden eve nakliyat olarak yön vermekteyiz. 100'ün üzerinde eğitimli personelimiz ile birlikte sahada faaliyet göstererek, her geçen gün büyüyen bir aile şirketidir İstanbul Can Nakliyat. Kendi araç filosuna sahip olup 3.500 m2 depolama alanımız ile birlikte müşterilerimize üstün standartlarda hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımızı her geçen gün biraz daha ileriye götürerek İstanbul Can evden eve nakliyat olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşyalarınız bizim emanetimiz sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda bize teslim etmiş olduğunuz her bir parçanıza gözümüz gibi bakıyor, en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanıyor ve taşınma sırasında eğitimli kadromuz ile birlikte tekbir eşyanız bile zarar görmeden sizlere sadece taşınmanın keyfini yaşatıyoruz.

Gelişen ve her geçen gün yenilenen teknolojiyi takip ediyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek  için hem kadromuzu eğitiyor, hem de kullandığımız tüm malzemelerin kalitesini de üst seviyede tutuyoruz. 30 yıllık taşıma sektöründe İstanbul Can evden eve nakliyat olarak değerlerimize bağlı kalmış, her zaman sorunlara kurumsal çözümler bulmuş ve taşımacılık sektörünün tüm gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmiş ve getirmekte olan,  eşyalarınızı büyük bir özenle taşımaya devam eden, asıl merkezimiz İstanbul olsa bile tüm Türkiye'ye hizmet eden nadir firmalardan biriyiz. Global değişikliklere uyum sağlayarak, taşıma sektöründeki rekabet ortamında göstermiş  olduğumuz kalite ile hep bir adım önde olarak İstanbul Can evden eve nakliyat emin adımlarlar ilerleyen bir firmadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlemi tek başına yapılmaya kalkışıldığında ciddi anlamda zorlayıcı ve stere sokan bir iştir. Bu nedenle yükünüzü azaltmak, konforlu bir işlem gücüne sahip olmak ve nakliye aracı konusunda da yardım almak için İstanbul ilinden taşınan ya da İstanbul iline doğru taşınan bireylere tavsiye ettiğimiz hizmetin adı İstanbul evden eve nakliyat şeklindedir.

İşlemleriniz için bu hizmeti satın aldığınızda oldukça konforlu bir durum söz konusu olacaktır. Hatta bir miktar ödeme yaparak işlemlerinizin nakliye elemanları tarafından ele alınmasını talep edebilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle kendi konforunuzdan vazgeçmeden rahat bir şekilde nakliye işlemlerinizi halletmek istiyorsanız mutlaka deneyimli bir firmayı arayarak işe koyulmalısınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

İstanbul evden eve nakliyat işlemleri konusunda hizmet satın almadan önce bazı endişelerinizin olması doğal bir durumdur. Bu şekilde bir durum yaşadığınızda ilk yapmanız gereken sahip olmak istediğiniz kriterleri belirlemektir.

Satın almak istediğiniz hizmetler neler, bunları karşılayan bir firmam mı var karşınızda; bu gibi durumlar ile ilgili haberdar olmak için hemen birlikte çalışmak istediğiniz nakliye firmasını aramalısınız. Örneğin, bizi aramak için web sitemizin hemen iletişim bölümüne giderek telefon numaramızı kolayca bulabilirsiniz.

Bu sayede merak ettiğiniz, ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz herhangi bir konuyu hemen bize bildirebilirsiniz. Her türlü işlem akışımız hakkında bilgi sahibi olan sekreter arkadaşlarımız size bilgi vereceklerdir.

Asansörlü İstanbul Evden Eve Nakliyat

Bazı bireyler bizi aradıklarında asansörlü İstanbul evden eve nakliyat şeklinde bir hizmetimizin olup olmadığını sormaktadır. Bu şekilde son teknolojik araç ve gereçlerle donatılmış çok sayıda nakliye aracımız bulunmaktadır.

Aynı şekilde bu alanlarda uzman olan ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Ancak herhangi bir sorun yaşamamak adına durumu bize mutlaka bildirmelisiniz. Aksi halde size normal nakliye aracı gönderebiliriz ve sorunlar yaşanabilir.

Bizi aradığınızda oturduğunuz ya da taşınacağınız yeni evinizin kaçıncı katta yer aldığını belirtmeniz sorunların yaşanmasının önüne geçecektir.

Bu şekilde işlem yapmanın size ve de eski/yeni komşularınıza çok büyük avantajları vardır. Özellikle çok yüksek katlar söz konusu ise apartmanın iç cephesinden eşya taşınması zorluklar yaşanması anlamına gelecektir.

  • Aparman içerisinden taşınma işlemi yapıldığında eşyalara ve duvarlara zarar gelebilmektedir.

  • Eşyalar elde taşıma süresi arttıkça çalışanların ağırlık nedeniyle hata yapmaları kolaylaşır.

  • Kat asansörü ile eşya taşınmaya kalkışıldığında asansörün arka arkaya defalarca çalıştırılması ve gereğinden fazla yükü kaldırması arızalanmasına yol açabilir.

  • Dış cepheden eşya taşımak işlemin pratik olmasını ve süresinin kısalmasını sağlayacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Satın Almak Neden Önemlidir?

Ev taşıma sürecinizde aklınıza gelebilecek sorulardan biri de İstanbul evden eve nakliyat hizmeti satın almak neden önemlidir, sorusu olabilir.

Evden eve nakliyat konusunda hizmet almak en başta eşyalarınızı koruyan bir durumdur. Eşyalarınızın korunması, zamandan tasarruf etmek, işlemlerinizin kolaylaşması konularında yardımcı olur.

Hatta tüm işlemler konusunda nakliye elemanlarının çalışmasını talep ederseniz kahvenizi içerek işlemlerinizin sizin adına ele alınmasını izlemeniz ve işte çalışmak zorunda olmadığınız günün tadını çıkarma fırsatı bile yakalayabilirsiniz.

Aynı şekilde yeni evinizi nasıl dekore etmek istediğinize göre eşyaların kutularının açılmasını ve her birinin yerleştirilmesini talep etmeniz de mümkündür.

En çok alınan ek hizmetlerden biri de montaj ve demontaj işlemlerinin ele alınması konusunda bir marangoz ile çalışmaktır. Bunun için ekstra efor harcamanıza gerek kalmadan sadece durumu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli olacaktır. Kendi anlaşmalı olduğumuz marangoz arkadaşlarımız ile işlemlerinizi hallederiz.

 

 

Hakkımızda