Telefon
WhatsApp
blog

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Anadolu yakasında bulunan ve İstanbul'un en büyük ilçelerinden biridir. Hatta 1926 yılına kadar nüfusunun fazla olmasından dolayı il statüsünde olan Üsküdar, 1926 yılında İstanbul'un ilçelerine dahil olmuştur. İl statüsünde olan Üsküdar, oldukça kalabalık olmasından ötürü her zaman nakliyat firmalarına olan ihtiyacı artarak devam etmiştir. İstanbul Can evden eve nakliyat Üsküdar halkının tüm taşınma ihtiyacını yüksek hizmet kalitesi ile karşılamakta ve eşyalarınıza vermiş olduğumuz değeri sigortalı taşıma yaparak sizlere kanıtlamaktayız. Taşınma sırasında oluşabilecek zararları karşılamak adına firmamız sigortalı taşıma yapmaktadır.

 

İstanbul Can evden eve nakliyat, sigortalı taşıma hizmetinin yanında Üsküdar halkına daha birçok avantaj sağlamaktadır. Sektörde 30 yıllık birikiminin getirmiş olduğu tecrübe ile Üsküdar ilçesine bağlı bulunan 33 mahalleye de aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuza bağlı bulunan uzman mobilyacılar ile çalışmakta ve eşyalarınızın de-montajları yerinde zarar görmeden yapılarak ardından son kalite ambalaj malzemeleri ile paketlenmekte ve yeni yerinizde de montaj işlemleri yine uzman mobilyacılarımız ile yapılmaktadır. Bu şekilde sağlamış olduğumuz montaj, de-montaj hizmetimiz ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresinize taşınmaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat kendi bünyesinde alanında uzman sıhhi tesisatçılar ile çalışmakta ve taşınma sırasında beyaz eşyalarınız zarar görmeden sökülmekte, ardından yeni adresinizde yine uzman tesisatçılarımız aracılığıyla monte edilmektedir. Mobilyalarınıza vermiş olduğumuz değerin aynısını beyaz eşyalarınıza da gösteriyor ve İstanbul Can evden eve nakliyat olarak tekbir eşyanıza bile zarar vermeden taşınma imkanı sunuyoruz.

 

İstanbul Can evden eve nakliyat, vermiş olduğu üstün hizmetlerin içerisinde ücretsiz ekspertiz imkanı da bulunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde Üsküdar halkına sorunsuz taşınma imkanı sunuyoruz. Alanında uzman ekspertizlerimiz taşınmak istediğiniz eve gelerek, eşyalarınızın analizini yapıyor, miktarlarını belirliyor ve böylelikle taşınma sırasında hangi kapasitede aracın geleceğine ve kaç kişilik bir kadro gerektiğine dair tüm detayları ekspertizlerimiz ayarlamaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat olarak sağlamış olduğumuz asansör hizmetimiz ile de taşınma sırasında kolaylık sağlıyor ve Üsküdar halkına sadece taşınmanın keyfini yaşatmış oluyoruz.

evden eve nakliyat

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR