Telefon
WhatsApp
blog

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olmakla birlikte Avrupa yakasının da gözde olan ilçelerinden biridir. Şişli 25 mahalleden oluşmakta ve İstanbul Can evden eve nakliyat, 25 mahalleye de aynı kalitede hizmet etmektedir. 30 yıldır sektörde bulunuyor olmamızın bize katmış olduğu birikimlerle Şişli'nin tüm mahallelerinin fiziki konumlarını biliyor ve taşınma sırasında tekbir sıkıntı bile olmadan eşyalarınızı alanında uzman kadromuz ile birlikte taşıyoruz. İstanbul Can evden eve nakliyat, sigortalı taşıma yapmakta ve tüm eşyalarını güvenle taşımaktadır. Sağlamış olduğumuz sigortalı taşıma ile birlikte Şişli halkı olarak sizler sadece taşınmanın keyfini yaşıyorsunuz.

 

İstanbul Can evden eve nakliyat, profesyonel kadrosu ile birlikte Şişli halkına ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte evinizdeki eşyaların miktarı ve ağırlıkları belirleniyor, ardından kaç araç geleceği ve araçların büyüklükleri belirlendikten sonra taşınma sırasında kaç kişilik bir ekibin olacağına ekspertiz uzmanlarımız karar vermektedir. Böylelikle taşınma sırasında tekbir sorunla karşılaşmadan sizlere sadece taşınmanın keyfini yaşamak kalmaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat, asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir ve bu sayede Şişli'de hangi mahallede yada kaçıncı katta oturduğunuzun bir önemi olmadan asansör operatörlerimiz sizin için çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz asansörlü taşıma ile eşyalarınız hızlı bir şekilde asla zarar görmeden uzman ekibimiz sayesinde taşınmaktadır.

İstanbul Can evden eve nakliyat olarak her konuda alanında uzman kişilerle çalışıyor ve eşyalarınıza önem veriyoruz. Mobilyalarınız eğitimli mobilyacılarımız tarafından de-monte hale getirildikten sonra özenle paketlenmekte ve yeni yerinizde de yine uzman mobilyacılarımız tarafından monte edilerek yerlerine yerleştirilmektedir. Mobilyalarınıza vermiş olduğumuz değer kadar beyaz eşyalarınızı da önemsiyoruz ve bu nedenle sıhhi tesisat ustaları ile çalışıyoruz. Taşınma sırasında beyaz eşyalarınız tesisat ustalarımız tarafından sökülerek ardından özel malzemeler ile paketlenmekte ve yeni adresinizde yine tesisat ustalarımız tarafından yerlerine takılmaktadır. Şişli halkına vermiş olduğumuz üstün hizmet kalitemiz ile birlikte sektörde adımızı duyurmaya devam etmekteyiz. Sizlerde Şişli'de taşınmanın keyfini yaşamak istiyorsanız İstanbul Can evden eve nakliyat istediğinizde yanınızda olmaya hazır.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR