Telefon
WhatsApp
blog

Profesyonel Kaliteli Nakliyat Hizmetinin Adresi!

1991 yılından itibaren lojistik sektörüne giriş yapan İstanbulcan Nakliyat firmamız, müşteri taleplerine yönelik kurumsal çözümler üretmektedir. Alanında eğitimli, seçkin kadromuzla evden eve nakliyat işlerinin kusursuzca yerine getirilmesini sağlamaktayız. Şehir içi, şehirlerarası olmak üzere pek çok farklı noktalara eşya taşımacılık desteği verilmektedir. Taşımacılık sektöründe varlığını uzun yıllar boyunca sürdüren şirketimiz, teknolojik odaklı bir eşya nakliyatı gerçekleştirmektedir. Güvenlikli, işlevsel nakliyat araçlarının yanı sıra taşımacılık esnasında kullanılacak her türlü ekipmanlarımız son teknolojiyle donatılmıştır.

Lojistik arz- talep ihtiyaçlarına 30 seneden beridir cevap veren kurumsal firmamız, sürekli olarak hizmetlerinde yenilikçi bir anlayış benimsemiştir. Eşya taşımacılığının prosedürüne uygun şekilde hareket ederek müşterilerinin memnun kalacağı bir çalışma ortaya koymuştur.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstanbul’da Güvenilir Hızlı Evden Eve Nakliyat

İstanbul, en kalabalık şehirlerimizden biri unvanına sahip olurken, her gün taşımacılık gereksinimleri de bir hayli fazladır. Nakliyat şirketleri sayıca fazla olsa da işini özveriyle yapan profesyonel nakliyat firmalarını bulmak önemlidir. İstanbulcan nakliyat ekibi olarak, taşınmayı düşünen değerli halkımızın her an yanındayız. İstanbul evden eve nakliyat Çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekte ve yeni evinize geçebilmenize kolaylık sağlamaktayız.

 Nakliyat firmamız şimdiye kadar doğru bir taşımacılık planıyla hareket etmiş ve nakliye sektörünün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Nakliyat işlerimizi yetki belgemizle yasal bir şekilde tüm müşterilerimize özel şekilde vermekteyiz. Özel, deneyimli şoförlerimiz ve nakliyat elemanlarımızla eşyalarınızın sağ salim ulaştırılmasına yardımcı olmaktayız.

İstanbul ile sınırlı kalmayan nakliyat şirketimiz, Türkiye’nin her bir bölgesini kapsayacak taşımacılık anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Buna göre hangi şehirde olursanız olun eşyalarınızın güvenilir, hızlı bir nakliyecilikle taşınacak olduğunun garantisini veriyoruz.

Profesyonel Nakliyata Dair Hizmetlerimiz Neler?

Nakliyat işlerimizi profesyonel doğrultuda gerçekleştirmek için taşımacılık usulüne uygun şekilde hareket etmekteyiz. Evden eve taşımacılık ihtiyacınız oluştuğu zaman firmamız aynı gün içerisinde hizmet verebilmektedir.

Taşımacılık ile ilgili olarak beklentilerinizi birebir karşılayacak çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  Eşya taşımacılığı alanında yürütmüş olduğumuz profesyonel hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

Deneyimli Personel Hizmeti

İstanbulcan nakliyat firmamızı bu güne kadar taşıyan deneyimli personellere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. İşi bilen, eğitimli, uzun yıllar bu alanda hizmetler vermiş olan başarılı bir ekibimiz bulunmaktadır. Kadromuz içerisinde asla amatör bir çalışana yer verilmemekte ve yıllarca birlikte çalışan bir kemik kadro oluşturulmuştur. Böylece birbiriyle iyi anlaşan, güler yüzlü, çalışkan nakliyat elemanlarımızla beklentilerinize paralel bir çalışma ortaya koyulmaktadır. Eşyalarınız taşınmaya başlanırken sıfır hata ilkesiyle hizmet veriyor ve bu konuda titiz bir şekilde hareket ediyoruz. Evden eve nakliyat firmaları olarak en başarılı taşımacılığın yapılması için yoğun bir çaba sarf etmekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri Desteği

Eşyalarınız henüz taşınmadan ilk yapmış olduğumuz adımlardan biri expertizdir. Bu hizmetlere başvurmamızın en önemli nedeni; eşyalarınızın özellikleri, yoğunluğu tespit edilmesidir. Tecrübeli ekibimiz eşyalarınız ile ilgili notlar aldıktan sonra ona göre bir nakliyat araçlarının getirilmesini belirler.

Geniş Araç FilolarıylaTaşımacılık

Firmamızı ön plana çıkaran bir diğer önemli kısımlardan biri ise geniş araç filolarıyla taşımacılığın yapılmasını sağlıyor olmamız. Bakımları yapılan, nakliyata çıkarılmadan önce sürekli kontrol süzgeçinden geçen araçlarımızla güvenli bir ev eşya taşımacılığı olmasını sağlamaktayız. Nakliyat şirket bünyemizde nakliye araç sınıflarımız çok fazla olurken, dilediğiniz fazlalıkta eşyalarınızın bile kolayca taşınmasını sağlayabilmekteyiz. Eşyalarınız az ve yahut çok sayıda olsa bile, hiç fark etmeksizin en iyi araçlarımızla taşımacılığın sürdürebilir olmasını gerçekleştiriyoruz.

Paketleme- Ambalajlama- Kılıflama İşlemi

Gündelik hayatımızda kullanılan eşyaların yapısı çok hassas olduğundan dolayı en ufak bir darbede hasar görebilmektedir. Mobilya, beyaz eşya, mutfak araç gereçleri, teknolojik ürünlerin taşımacılık yapılırken zarar görme oranı yüksektir. Bu yüzden taşımacılık sırasında mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Sadece bunlar yeterli olmadığı gibi eşyaların muhafazası da yapılmalıdır. Mutfak araç gereçleriniz için dayanıklı, hijyenik paketleme- ambalajlama yoluna başvurulmaktadır. Nakliyat araçlarında çizilebilecek, kırılabilecek pahalı ürünleriniz içinde kılıflama yolunu tercih etmekteyiz. Mobilya, beyaz eşyalarınız kaliteli kılıflarla sarılarak daha dayanıklı bir hale getirilmektedir.

Nakliyat Sırasında Kontrol Takibi

Nakliyat işinin yalnızca bunlarla sınırlı olmadığının bilinmesi gerekir. Çünkü evden eve taşıma sırasında yapılacak en ufak bir dikkatsizlik, pahalıya patlayacak sonuçlara yol açabilmektedir. Neler yapması gerektiğini bilen tecrübeli firmamız, eşyalarınız yeni adresinize götürülürken de kontrolden geçiyor. Uzmanlarımız sürekli olarak eşyalarınızı kontrol ederek, meydana gelebilecek kayıp, kırılma ya da çizilme durumlarını engellemektedir. Hiçbir hasar durumunun oluşmaması içinde gerekli müdahalelerimizi yapmaya devam ediyoruz.

Yeni Adrese Güvenli Ulaşım

Çağımızda artık eski evinden çıkmanın altında yatan birçok sebepler olabiliyor. Eski evinden sıkılan, değişiklik isteyenlerin yanı sıra iş gereği veya ekonomik şartlar doğrultusunda bu yola başvurulabilimektedir. Sebebiniz her ne olursa olsun kurumsal nakliyat firmamız, güvenli bir şekilde yeni adrese ulaşım sağlama konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güvenle yeni adrese getirilen eşyalarınız ambalajlarından çıkartılarak yerleşmeye hazır hale getirilir.

Marangozluk- Kurulum Hizmetleri

Eşyalarınız yeni adrese getirildiği zaman işimiz sadece bunla bitmediğini bilmelisiniz. Elinizi hiçbir şeye sürdürmeyen, her şeyi üstlenen bir nakliyat firmasından hizmet aldığınızı bilmelisiniz. Hizmet planlamamız içerisinde marangozluk yer almakta ve eşyalarınızın kurulumlarını güvenle gerçekleştirmekteyiz. Konforlu bir taşımacılığın tüm aşamalarını, nakliyat firmamıza başvurduktan sonra yaşamaya başlamış olursunuz. Sizin yerinize nakliyat ve sonrasındaki tüm adımları a’dan z’ye yerine getirmekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri Güvenilir Noktası!

Şehir içi taşımacılık kadar şehirlerarası nakliyatta önemli taleplerin başında yer almaktadır. İnsanlar yalnızca aynı şehir içindeki farklı semtlere taşınma kararı almayabiliyor. Bazı zamanlar farklı şehirde yaşama fikrinden dolayı şehirlerarası evden eve nakliyat firmalarından destek alınıyor. Uzmanlaşmış firmamız şehirlerarası nakliyatla ilgili olarak da hizmetlerini sunmaktadır. Şehirlerarası bir nakliyat işlemi yapılırken de dikkat edilmesi gereken tüm hususları harfi harfiyen yerine getirmekteyiz.

Şehirlerarası nakliyat şirketimize başvurduğunuz zaman şu çalışmalarla karşı karşıya kalacak olduğunuzu bilmelisiniz;

 • İsteğe göre nakliyat sigortasının yapılması (eşya güvence altına almak )
 • Eşyanızın tam listesinin çıkartılması ve eksiksiz teslim edilmesi
 • Şehirlerarası taşımacılık yapılırken firmamızla sürekli iletişim halinde olmanız
 • Varacağı şehirdeki adresinize tam zamanında yetişmesi, gecikme yaşanmaması
 • Detaylı kontrollerin yapılması, disiplinli bir taşımacılığın ön planda olması
 • Şehirlerarası taşımacılık alanında yetki belgesine sahip olunması, engel durumu teşkil edilmemesi

Profesyonel firmamızla göreceğiniz en önemli hizmetlerin başında yer almaktadır. Türkiye’nin istediğiniz her bir şehrine nakliyat hizmeti verilmektedir. Her mevsim boyunca şehirlerarası nakliyat çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Taşımacılığın yapılacağı zamanda hava koşulları zor şartlar altında olsa da tüm tedbirimizi almaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi içinde kış aylarında kapalı kasa nakliye araçlarımızı kullanıyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığına Mı İhtiyacınız Var?

Kimi zaman eşyalarınızın hepsini değil de bir veya birkaçının taşınma ihtiyacı söz konusu olabilir. Böyle durumda ise parça eşya taşıma işi yapan şirketler aranmaya başlanmaktadır. Firmamızın hizmet yelpazesinin geniş olmasından dolayı hangi konularda ihtiyacınız olursa olsun çözüme kavuşturulmaktadır. Parça eşya taşımacılığının da en güvenli şekilde yerine getirilmesini sağlamaktayız.

Parça eşya taşımacılığı yapılırken eşyanızın ne kadar olduğu önemli değildir. Tek bir eşyanız bile olsa sorunsuz olarak gitmesi gereken noktaya götürülmektedir. Varış noktasına sağ salim olarak ulaştırılan parça eşyalarınız sonrasında iletişim kanallarından haber verilir. İstenen güzergaha tam vaktinde ulaştırma konusunda oldukça tecrübeliyiz. Zamandan, maliyetten tasarruf yapmanızı sağlayacak olan lider şirketimizden memnun kalacaksınız.

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılmalıdır?

Parça eşya taşımacılığınında, taşımacılık hizmetleri içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Diğer nakliyat çalışmalarında olduğu gibi parsiyel taşıma yapılırken de dikkatli olunması gerekmektedir. Parça eşya taşımacılığında verilen hizmetlerimiz şu şekildedir;

 • Normal nakliyat çalışmalarında olduğu gibi bir taşımacılık hizmeti gerçekleşir
 • Parça eşya taşımanın gerçekleşmesi için telefonla randevu almalı ve verdiğiniz tarih te nakliyatın gerçekleşmesini sağlamalısınız
 • Parça eşyanıza göre kamyonetlerimiz belirtmiş olduğunuz adrese getirilir
 • Alınan parça eşyalar gitmesi gereken yeni lokasyona doğru yola çıkar
 • Varış yerine getirildiğinde montaj ve benzeri işleri yapılarak hizmet tamamlanır

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları ne kadar sorusu da son dönemde çok fazla dile getirilen bir durum olmuştur. Evden eve taşımacılığa oranla parça eşya taşımacılık daha az maliyetli bir çalışmadır. Diğerine oranla ödemelerinizi daha tasarruflu şekilde yapabilme şansına sahip olursunuz. Çünkü diğer nakliyat çalışmalarında eşya sayısı daha fazla olurken, aynı durumun parsiyel taşımacılıkta geçerli olmadığını söyleyebiliriz. Eşya sayısı az olduğundan dolayı doğal olarak fiyat hesaplaması da ona göre düşecektir. Değerli müşterilerimiz de ekonomik bir taşımacılık istiyorsa firmamızdan randevu talep edebilir.

Eşyalarınız İçin Sigortalı Nakliyat Güvencesi!

Taşımacılık sektöründe faaliyet veren ve bunu memnun edecek politikayla sürdüren şirketimize ulaşabilirsiniz. Çalışma prensiplerimiz içerisinde sigortalı nakliyat seçeneği de yer almaktadır. Eşyalarınızı doğabilecek olası hasar, zararlara karşı koruma altına almaya başlayabilirsiniz. Sigortalatma işlemlerini şehir içi ya da şehir dışı olmak üzere tüm nakliye çalışmaları için yaptırabilirsiniz. Bu işlem sonrasında ise eşyalarımın başına bir şey gelir mi? Kaygısından tamamen sıyrılmış olursunuz.

Nakliye Sigortası Nedir? Ne İşe Yarıyor?

Nakliye sigortası; taşınacak eşyalarınızı koruma altına alan bir işlemdir. Nakliye sigortasını yaptırdıktan sonra eşyalarınızın başına zarar geldiği zaman maddi bir gücü elinizde bulundurursunuz. Tüm doğabilecek mali zararlar, tarafınıza ödenmiş olur.

Nakliye Sigortasını Yaptırmazsam Ne Olur?

Nakliyat sigortasını yaptırmak zorunluluğu kapsamamaktadır. Bu tamamen müşterilerin kendi insiyatifi doğrultusunda vereceği karardır. Kimi müşterilerimiz içinin rahat etmesi amacıyla sigortalı evden eve nakliyat seçeneğinden yararlanmak istiyor. Eşyalarını sigortalattığından dolayı ödeyeceği tutarın biraz daha üzerinde bir ücret ödemek durumunda kalıyor. Fakat daha fazla masrafın içerisine girmek istemeyenlerde sigorta yaptırmadan nakliyat hizmetlerinden yararlanabilir.

Eşyayı sigortalı olmadan da nakliye edebilirsiniz. İstanbulcan nakliyat olarak bizler sigorta yapmasanız da tüm iş disiplin ve dikkatliliğimizle hizmet veriyoruz. Eşyalarını riske atmak istemeyen kişiler içinde sigorta nakliyat desteğimiz bulunuyor.

İşin Uzmanından Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İşin uzmanından asansörlü evden eve nakliyat desteği almak ister misiniz?  Asansörlü olarak taşımacılık hizmetlerine de yön veren firmamız, müşteri isteklerine göre çalışmalar yürütmektedir. Teknolojinin her türlü gelişmişlik özelliğinden yararlanırken, lojistik sektöründe de kullanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güvenli, üstün teknolojiye sahip olan ekipmanlarımızla yüksek binalardaki eşyaların bile nakliyesini gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman ekibimizle asansörlü taşımacılık gerçekleşirken zaman kayıpları da ortadan kaldırılmaktadır. Tam aksine aradığınız üstün düzeye sahip, zamandan tasarruf yapmış olan bir nakliyat hizmetlerinin gerçekleşmesini sağlamaya başlarsınız.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimizi Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Geniş hizmet seçeneklerimiz içerisinde asansörlü eşya taşımacılığı yer almaktadır. Arzu ettiğiniz zaman dilimi içerisinde hemen bu tür çalışmalarımıza yer vermeye devam ediyoruz. Şirket çalışanlarımız asansörlü olarak yapılacak olan eşya taşımacılığında da işi bilerek hareket etmektedir. Çok yüksek katlı binalarda oturuyor olsanız bile eşyalarınız sorunsuzca araçlara doğru aşağı indirilmiş olacaktır. Böylelikle eşyanın olası başına gelebilecek riskli durumları engellemiş oluyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırmamız

Vatandaşlarımız eşya taşımacılığını yaptıracakken işin mali boyutuyla da ilgilenmektedir. Bütçesine uygun şekilde bir asansörlü nakliyat fiyatı olmasını ister. Bu yüzden dolayıdır ki seçimlerini mümkün olduğunca bu tür firmalara göre yapmaya dikkat etmektedir. Hizmet kalitemizde olduğu gibi fiyat anlamında da tatmin edici şekilde hareket etmekteyiz. Ekonomik fiyatlar aracılığıyla asansörlü taşımacılığın yapılmasını sağlarız.

Ofis Eşya Taşımacılığı Hizmetinde Doğru Adres!

Ev eşya taşımacılığı kadar ofislerle ilgili de taşımacılık ihtiyacı gün yüzüne çıkabiliyor. Ofislerinizin mevcut konumlarından bir başka lokasyona taşınma durumu söz konusu olabilmektedir. Böyle anlarda ofis taşımacılığı yapan İstanbulcan nakliyat firmamızın kapısını çalmaya başlayabilirsiniz. Çünkü ofis taşımacılığı alanında da farkımızı göstermekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Ofislerinizde ne kadar eşyanız olursa olsun sorunsuz olarak taşımacılık işlemi yerine getirilmektedir. Ofis eşya taşıma konusunda alacağınız hizmetler;

 • Ofis mobilyalarınız kılıflandıktan sonra nakliyat araçlarımıza getirilir
 • Ofisteki önemli eşyalarınız tek bir yerde önemle tutulur
 • Ofis eşya sigortalatma desteğimiz bulunmakta ve isteyen ofis sahipleri bu yola başvurabilmektedir
 • Yeni ofisinize hangi tarih aralığında geçmek istiyorsanız, istenen tarihte eşyalarınız teslim edilmiş olur

Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetlerimiz ile artık iş sahiplerinin de sıkıntılarına ortak oluyoruz. Yoğun bir iş temposu içerisinde olan ofis sahiplerinin, zaman kaybetmeden en güvenli yollarla yeni ofisine geçmesini sağlamaktayız. Uygun fiyatlar aracılığıyla artık ofis içi eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ekip ruhumuzu artık ev eşya sektöründe olduğu gibi ofis taşımacılık sektöründe göstermenin gururunu yaşamaktayız. Şimdiye denk almadığınız taşımacılık hizmetlerini, İstanbulcan nakliyat farkıyla almaya hazır olun.

Eşyalara Özel Güvenli Depolama Çözümleri

Lojistik sektöründe boy gösteren İstanbulcan nakliyat şirketimiz, depolama çözümleriyle de yanınızda! Kullanmadığınız ya da yer bulamadığınız eşyalarınız için özel depo tesislerimizde güvenle tutma sağlamaktayız. 7/24 güvenlik kamerasıyla denetimden geçen depolarımızda eşyalarınızın istediğiniz zamana kadar kalmasını sağlayabilirsiniz. Depolarımıza asla yabancı hiç kimse girmemekte ve başında yetkili personellerimiz durmaktadır. Aynı zamanda sürekli olarakta istendiği zaman eşyalarınızı görebilirsiniz. Eşya depolama alanında birçok sevindirici yenilikleri açığa çıkaran firmamızla tanışmak için daha neyi bekliyorsunuz?

Eşyalarınızın az, çok olması fark etmeksizin temiz ve güvenli depolarımızda depolanma işlemi yapılır. Depo içerisinde duracak olan eşyalarınızın yapısının bozulmaması için özel havalandırma sistemlerini kullanmaktayız. Depolarımızda dezenfekte ve havalandırma işlemleri düzenli şekilde yapılarak eşya güvenliği üst mertebede tutulmaya çalışılmaktadır.

İstanbulcan Nakliyat İle Piyano Taşıma

Son dönemde başvurulan bir diğer taşımacılık ihtiyaçlarının içerisinde piyano taşıma yer almaktadır.  Profesyonelleşmiş kadromuz piyano taşımacılığının yapılmasını sağlayarak, müşteri isteklerini kolayca yerine getirir. Kuyruklu, duvar gibi farklı tip modellere sahip olan piyanolarınızın sorunsuzca taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Paletli, vinç, kızaklı gibi farklı tip ekipmanlarımız aracılığıyla piyanolarınızın sağ salim taşınmasına yardımcı oluyoruz.

Sevilen müzik aletlerinden biri olan piyanolar, hassas yapıya sahiptir. Piyona taşınırken en ufak bir ihmalsizlik durumu çalgı aletinin bozulmasına yol açabilir. Bunun oluşmaması için temkinli bir şekilde piyanolarınızın taşınmasını sağlarız.  Piyano taşımacılığı kapsamlı bir çalışma isteyen taşıma işlemi olduğunun bilincindeyiz.  Bu bilinçle hareket ederek piyanolarınızın istenen şekilde taşınmasını sağlayarak, müşterilerimizi mutlu ederiz.

Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri Fiyatları

İstanbulcan nakliyat ile yeni bir taşımacılık serüvenine hazır olun. Taşımacılığın en konforlu halini yaşamanıza yardımcı olacağız. Ofis eya taşımacılığında maksimum düzeyde bir çalışma sunarken, fiyatlar konusunda da tatminkar bir tutum sergileyecek olduğumuzu bilmelisiniz. Ofis ev taşıma fiyatları için hemen 0552-836-34-36 numaramızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

PAYLAŞ :