Telefon
WhatsApp
blog

 PAKETLEME VİDEOMUZU İZLEYİN

İstanbul Can Nakliyat Evden Eve

İstanbul Can Nakliyat evden eve taşıma hizmetiyle, müşterilerine kaliteli ve sorunsuz bir taşınma imkanı sunmaktadır.  Evden eve nakliyat, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir dizi işlemlerden oluşur.  Eşyalarınızın öncelikle özenle paketlenmesi, kırılacak eşya varsa gerekli önlemlerin alınması ve montaj işlemleriyle de itinayla ilgilenilmesi gerekmektedir. Eşyalarınız İstanbul Can Nakliyat ile emin ellerde olacağı için eğitimli kadromuz  ile her bir eşyanıza gereken özeni gösteriyor ve İstanbul Can Nakliyat evden eve hizmetimizle, sizlere taşınmanın kolaylığını ve keyfini yaşatıyoruz.

Evden eve taşınma birçok insana külfet gibi gelip, çok zor görünse de uzman ve tecrübeli ekibimiz sayesinde çok kısa bir sürede tüm eşyalarınızı gerekirse asansör yardımı alarak özenle,  içerisinde güvenlik önlemleri olan araçlarımıza yüklüyor, ardından yeni evinize hızlı ve titiz bir şekilde yerleştiriyoruz. İstanbul Can Nakliyat evden eve hizmeti verirken, araçlarımızın içerisinde eşyalarınızın seyir halindeyken zarar görmemesi adına eşyalarınız aracımıza sabitlenmektedir. Böylelikle İstanbul Can Nakliyat evden eve hizmetimizin kalitesini de müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız. Eşyalarınız bizim emanetimiz olduğu için, her bir eşyanıza önem veriyor ve İstanbul Can Nakliyat evden eve taşıma yaparken, taşıdığımız eşyanızın özelliklerine uygun olarak paketlenmekte, gerekirse eşyanızın zarar görmemesi adına profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınız sökülerek ardından tekrar monte edilmek üzere sarılmaktadır.

Taşımacılık sektöründe önde gelen bir firma olan İstanbul Can Nakliyat evden eve taşınmanın zorluğunu ortadan kaldırırken, sizlerin keyif içerisinde yeni evinizde zaman geçirmeniz için var gücümüzle çalışmaktayız. Hiçbir eşyanız zarar görmeden, son teknoloji ambalaj ürünleri kullanarak, güvenilir araçlarımız ve en önemlisi tecrübeli kadromuz ile İstanbul Can Nakliyat evden eve taşıma yaparak taşıma sektörünü bir üst seviyeye çıkarmıştır. Eşyalarınız eski evinizde özenle toparlandıktan sonra İstanbul Can Nakliyat evden eve vermiş olduğu hizmetle, yeni evinizde de eşyalarınızı aynı özenle açmakta ve tekrardan gerekli olan eşyaların montajı yapılmakta, talep ettiğiniz taktirde tüm eşyalarınız özenle yerlerine yerleştirilmektedir. Son derece işinde titiz olan İstanbul Can Nakliyat evden eve taşınmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Kırılacak Eşya Ve Mutfak Malzemeleri

Taşınma sırasında insanları en tedirgin eden olay kırılacak eşya ve mutfak malzemelerinin zarar görmesidir. Kimse eşyasına zarar gelsin istemez ve İstanbul Can Nakliyat olarak eşyalarınıza önem veriyor,emanetinizi güvenli ellerde taşıdığımızı bilmenizi istiyoruz. Kırılacak düzeyde olan eşyaların paketlenme işlemleri ayrı bir titizlik gerektirmektedir. Firmamızda kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri  için özel paketleme teknikleri ve özel malzemeler kullanmaktadır. Eğitimli kadromuz ile eşyalarınıza en doğru paketleme yöntemi ve en uygun malzeme seçilerek paketleme işlemi yapılır. Böylelikle kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri hiçbir hasar almadan yeni yerlerini almış olur.

Başka bir yere yerleşecek olmanın verdiği heyecanla birde toparlanma stresi birleşince işler biraz karışacak gibi dursa da İstanbul Can Nakliyat sizlere kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri toparlanma konusunda da yardım etmektedir. Eşyalarınız bizim için de değerli olduğu için düzensiz yapılan bir paketleme severek kullandığınız bir eşyanızın kırılmasına yol açabilir. Bu nedenle işinde deneyimli kadromuz ile  birlikte siz istediğiniz taktirde kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri paketleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul Can Nakliyat olarak kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri için özel paketleme yöntemlerimiz bulunmakta ve bu paketlemeler sırasında da özel ambalajlar kullanmaktayız.

Kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri paketlenmesi sürecinde koli seçimimiz her zaman orta boy ve çift oluklu olarak yapılmaktadır. Eşyalarınız kolilerin içerisine yerleştirilmeden önce kolinin alt tarafına tampon yapmak için özel kağıtlarımızdan kullanılır. Bunun yanı sıra bardaklarınızın her biri teker teker dış tarafı ambalajlanır ve kolilere dik şekilde yerleştirilir. Koli içerisinde boşluk yaratacak bir alan varsa bu alanlar kağıt ile doldurulur. Dolan koliler kapatıldıktan sonra uyarıcı etiketlerden üzerine yapıştırılır ve deneyimli personellerimiz tarafından itinayla taşınır. Hazırlanan paketlerin ağırlıkları oldukça önemlidir çünkü ağır olan paketlerin zarar görebilme ihtimali artar. Bu nedenle paketlerin ağırlıkları ekibimiz tarafından kontrol edilir. Kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri konusunda ne kadar hassas ve titiz çalışan bir firma olduğumuzu taşınma yolculuğuna bizimle çıkmaya karar verdikten sonra sizlerde göreceksiniz.

Özel  Askılık Giysiler

Evimizi taşırken aklımıza takılan şeylerin başında kıyafetlerimizi kırışmadan nasıl taşıyabileceğimiz gelmekte ve kıyafetlerimiz bir iki valize sığmadığında panik olmakta fakat İstanbul Can Nakliyat olarak özel askılık giysiler ile kıyafetlerinizi kırışmadan herhangi bir zarar görmeden taşıdığımızı bilmeli ve özel askılık giysiler uygulamamız ile telaşa kapılmadan sadece taşınıyor olmanın keyfini çıkarmalısınız. Yeni bir eve geçerken eşyaları yerleştirme, temizlik derken insan olarak fazlaca yoruluyor ve yıprandığınızı biliyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz değerden dolayı taşınma sırasında yorulmanızı istemiyor, yerleşirken de sizlere uzman kadromuz ile birlikte destek oluyoruz. Ve kıyafetlerinizi özel askılık giysiler uygulamamız ile taşıyarak, hiçbir kıyafetinizin kırışmasına olanak vermeden sizleri taşınma sonrası ütü derdinden kurtarıyoruz.

İstanbul Can Nakliyat olarak, her bir eşyanızı özenle ve eşyanızın fiziki durumuna göre paketliyoruz. Bu nedenle kıyafetlerinizde diğer paketleme yöntemlerinden farklı olarak paketlenmektedir. Kıyafetleriniz için özel askılık giysiler uygulamamız bulunmakta ve özel askılık giysiler için kullanılan paketlerimizin boyutları 80cm ile 100cm arasında değişmektedir. Paketler, sizlerin askıda durması gereken kıyafetlerinizin boyuna göre değişkenlik göstermektedir ve kıyafetlerinize en uygun gelecek olan paketler kullanılmaktadır. Kıyafetleriniz için kullanılan özel askılık giysiler üzerinde hava delikleri bulunan, kıyafetlerinizin hava almasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Özel askılık giysiler için tasarlanan paketlerimiz kraft malzemeden üretilmiş olup, herhangi bir ezilmeye karşı dirençlidir ve kıyafetleriniz bu şekilde zarar görmeden taşınmış olur.

İstanbul Can Nakliyat, müşteri memnuniyet odaklı çalıştığı için, taşınma sektöründe var gücüyle ve tüm imkanlarıyla çalışırken, taşınma sırasında her bir eşyanın özenle ve doğru bir şekilde paketlenmesi için özel eğitimli ekibiyle sahada yerini almaktadır. Bu nedenle kıyafetlerinizde taşınırken özel askılık giysiler hizmetimiz ile hiçbir şekilde zarar görmeden, kırışmadan yeni evinizde direk dolabınıza yerleşecek  şekilde taşınmaktadır. Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız kadar kıyafetlerinizde bizim için değerli olduğundan özel askılık giysiler hizmetimiz kıyafetlerinin kırışmasını ve sonrasındaki ütüyü dert eden müşterilerimizin için rahatlatan ve en çok beğenilen hizmetlerimizden biridir. İstanbul Can Nakliyat özel askılık giysiler hizmetiyle sorunsuz bir taşınma imkanı sunmaktadır.

PAYLAŞ :