Telefon
WhatsApp
blog

İstanbul Can Nakliyat Şehirlerarası

Bir şehirden başka bir şehre taşınmak belki de taşınmak zorunda olan kişiler için en zorlayıcı süreçlerden biri gibi gelse de İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası kaliteli araç kapasitesi ve profesyonel kadrosuyla birlikte sizlere sorunsuz bir taşınma süreci yaşatmaktadır. Şehirlerarası taşıma söz konusu olunca deneyim ve kaliteli bir ekibe sahip olmanız gerekmektedir. İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası hizmetimizle müşterilerimize sigortalı, asansörlü ve taşınma sırasında neler gerekliyse tam kadro hazır bir şekilde çalışmaktayız. Türkiye'nin her yerine hizmetimiz bulunmakta olup, bizler için önemli olan tek şey müşterilerimizin memnuniyetidir. Geniş araç filomuzla, kapalı kasa araçlarımızla her türlü hava koşulanda eşyalarınız hiçbir zarar görmeden şehirlerarası taşınmaktadır.

image

Şehirlerarası taşınma yapılırken, yol alınacağı ve ne kadar zorlu bir yol olacağı bilinmediği için tüm eşyalarınız özenle paketlenmekte ve araçlarımıza yerleştirildikten sonra da araç içerisinde paketler sabitlenmektedir. Bu şekilde İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası vermiş olduğu hizmetle yine bir adım öne çıkmaktadır. Taşınma sırasında gerekirse eşyalarınız de-monte hale getirilir ve yeni evinizde tekrar uzman ekibimiz yardımıyla monte edilir. Bu uygulamamız ile de şehirlerarası taşınırken eşyalarınız herhangi bir deformeye uğramadan yeni yerlerini almış olur. İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası hizmetiyle eşyalarınızı en hızlı ve güvenli bir biçimde yeni adresinize teslim etmekte ve eşyalarınız yine yol boyunca bizim güvencemiz altında olacaktır. Eğer eşyalarınız giderken personellerimize eşlik edebilme ihtimaliniz yok ise, eşyalarınızı seyir halinde olan araçlarımızı telefonunuzdan takip ederek güven içerisinde İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası taşımacılığın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası taşımacılık da tamamen müşteri memnuniyet odaklı olup, eşyalarınız bizim emanetimiz duygusuyla yola çıkarak bir şehirden başka bir şehre taşınmanın heyecanını sizlerle birlikte yaşarken, size sadece taşınmanın getirdiği yeni güzel duyguları yaşamayı bırakıyor, evinizin içerisindeki tüm işleri itina ve özen ile güvenilir, eğitimli kadromuz ile biz üstleniyoruz. Paketleme ekibinden, montaj ekibine, şoförlerimizden, tesisat ustalarımıza kadar tam kadro çalışmakta ve sizlere İstanbul Can Nakliyat şehirlerarası hizmetimizle sorunsuz, keyifli bir taşınma imkanı sunmaktayız.

PAYLAŞ :