Telefon
WhatsApp
blog

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesi Avrupa yakasında yer almakta olup, 16 mahalleden oluşmaktadır ve nüfus sayımlarında oldukça kalabalık olan Gaziosmanpaşa son zamanlarda da ulaşımın gelişmesi ile birlikte çok fazla göç almış olup, nakliyat ihtiyacı artmıştır. İstanbul Can evden eve nakliyat, Gaziosmanpaşa halkının nakliyat ihtiyacını sağlamış olduğu üstün hizmet kalitesi ile karşılamaktadır. Eşyalarınıza değer veriyor ve eşyalarınız bizim emanetimizdir sloganımızla çıkmış olduğumuz bu yolda 1991 yılından beri güven içerisinde çalışıyor ve sigortalı taşıma yapıyoruz. Sigortalı taşıma hizmetimiz ile birlikte tüm eşyalarınız İstanbul Can evden eve nakliyat ile güven altında taşınmaktadır. Gaziosmanpaşa halkının tüm mahallelerine hizmet etmekte ve aynı kalitede taşınma imkanı sunmaktayız.

evden eve nakliyat

 

İstanbul Can evden eve nakliyat olarak, taşınma sırasındaki tüm olasılıkları biliyor ve kadromuzu da ona göre ayarlıyoruz. Uzman ekibimizde Gaziosmanpaşa halkı için asansör operatörlerimiz bulunmakta ve Gaziosmanpaşa'daki yüksek katlı binalardan taşınma işlemini kolayca gerçekleştirmekteyiz. Sağlamış olduğumuz asansör hizmetimiz sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmeden kolaylıkla taşınmaktadır. Ayrıca İstanbul Can evden eve nakliyat, Gaziosmanpaşa halkına da ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktadır. Alanında uzman ekspertizlerimiz taşınma istediğiniz eve gelerek eşyalarınızın miktarını ve evinizin konumunu belirlerler. Eşyalarınızın miktarı belirlendikten sonra kaç araç ve hangi büyüklükteki kapalı kasa araçlarımızın geleceği ve taşınma sırasında kaç kişilik bir ekip olacağına ücretsiz olarak sağladığımız eksper hizmetimiz ile ekspertizlerimiz karar verir. Sokağınızın da konumunu belirleyen ekspertiz  uzmanlarımız asansör operatörlerine gerekli bilgiyi aktarırlar.

 

Eşyalarınıza önem veriyor ve taşınma sırasında herhangi bir zarara uğramasını istemediğimiz için paketleme konusunda alanında uzman olan kadromuz ile son teknoloji ambalajlar kullanarak özenle eşyalarınızı paketliyoruz. Eğer de-monte hale getirilmesi gereken mobilyalarınız var ise eğitimli mobilyacılarımız de-montaj işlemlerini yatıktan sonra eşyalarınız paketlenir ve yeni adresinizde tekrar ekibimiz tarafından monte edildikten sonra yerleştirilir. İstanbul Can evden eve nakliyat, beyaz eşyalarınıza da önem veriyor ve uzman sıhhi tesisatçılar ile birlikte çalışarak beyaz eşyalarınızı da koruyoruz. Böylelikle sağlamış olduğumuz hizmetler ile Gaziosmanpaşa halkına yüksek kalitede taşınma imkanı sunmaktayız.

 

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR