Telefon
WhatsApp
blog

Esenler Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Esenler  17 mahalleden oluşmakta ve İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. Çok fazla binanın iç içe bulunduğu Esenler'de taşınmak için nakliyat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat Esenler halkının nakliyat ihtiyacını en hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır. Esenler'de bulunan bir çok mahalle oldukça dar ve yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat sigortalı taşıma yaparak Esenler halkının eşyalarını koruma altına alarak taşımakta ve böylelikle eşyalarınız güven içerisinde yeni yerlerini almaktadır. İstanbul Can evden eve nakliyat, asansörlü taşıma yaparak  Esenler'de oturan müşterilerimiz için yüksek katlı binalardan kolaylıkla taşınma imkanı sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz asansör hizmetimiz ile birlikte hiçbir eşyanız zarar görmeden, kolaylıkla taşınmaktadır.

İstanbul Can evden eve nakliyat olarak, alanında uzman kadromuz ile birlikte Esenler halkına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Esenler'e bağlı bulunan 17 mahalleye de hizmet etmekte ve 30 yıllık birikimimizin getirmiş olduğu tecrübemiz ile mahallelerin tüm fiziki koşullarını bilmekte ve taşınma sırasında oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmekteyiz. Paketleme konusunda oldukça hassas davranan firmamız, en son çıka ambalaj ürünlerini kullanmakta ve alanında uzman, eğitimli personellerimiz eşyalarınızı paketleme yapmaktadır. Böylelikle yüksek seviyede  koruma önlemleri alınarak hiçbir eşyanıza zarar gelmeden taşınmış olursunuz. İstanbul Can evden eve nakliyat, aynı zamanda alanında uzman olan mobilyacılar ile çalışmakta ve montaj, de-montaj işlemleriniz ustaca yapılmakta, ardından paketlenmektedir. Yeni adresinize geçtikten sonra yine profesyonel mobilyacılarımız eşyalarınız monte hale getirerek yerlerine yerleştirirler. Bu şekilde üstün hizmet kalitemiz ile birlikte Esenler halkına profesyonel bir taşınma imkanı sunmaktayız.

 

İstanbul Can evden eve nakliyat olarak, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de müşterilerini mutlu etmektedir. Taşınmadan önce bizlerden almış olduğunuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte alanında eğitimli personellerimiz evinize gelerek ne kadar eşyanızın olduğunu tayin ederler ardından eşyalarınızın durumuna göre gerekli araç kapasitesi  ve kaç personelimizin geleceği  İstanbul Can evden eve nakliyat tarafından Esenler halkına  sağlanmış olur.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR