Telefon
WhatsApp
blog

Beykoz Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Beykoz ilçesi, fabrikaların yoğun olarak bulunduğu ilçelerden biri olmasından dolayı çok fazla sayıda göç alan bir yerdir ve bu nedenle de nakliyat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. İstanbul'un en fazla mahallesine sahip olan ilçelerden biridir ve Beykoz'a bağlı 45 mahalle bulunmaktadır. Bu kadar fazla mahallesi bulunan bir ilçeye tabii ki de en iyi kalitede hizmet veren bir nakliyat şirketi gerekmektedir. İstanbul Can evden eve nakliyat Beykoz halkı için 1991 yılından beri hizmet vermekte ve tüm mahallerine aynı yüksek kalitede hizmet etmektedir. İstanbul Can evden eve nakliyat sigortalı taşıma yapmakta ve eşyalarınıza vermiş olduğumuz değeri taşınma işlemi başlamadan göstermekteyiz. Sigortalı taşıma ile tüm eşyalarınızı güvence altında, zarar görme korkusu olmadan taşıyoruz.

 

İstanbul Can evden eve nakliyat İstanbul'un tüm ilçelerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Beykoz'da oturuyor yada Beykoz'un herhangi bir mahallesine taşınıyor iseniz, yapmanız gereken ilk şey İstanbul Can evden eve nakliyattan ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmek olmalıdır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile evinize gelerek eşyalarınızı yük miktarını belirliyor, sokağınızın konumunu değerlendiriyoruz. Böylelikle taşınma sırasında hangi büyüklükte bir aracın geleceğine, ne kadar paketleme malzemesinin olacağına ve kaç kişilik bir kadro ile çalışılacağına karar veriliyor. Tüm bunların sayesinde taşınma sırasında tekbir sıkıntı bile yaşamamış oluyorsunuz. Ekspertiz uzmanımızın sokak konumunuzu belirlemesiyle birlikte asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

İstanbul Can evden eve nakliyat alanında eğitimli, uzman kişilerle çalışmaktadır. Eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafından montaj ve de-montaj işlemleri görmekte, beyaz eşyalarınız ise sıhhi tesisat ustalarımız tarafından sökülerek yeni adresinizde yeniden takılmaktadır. Böylelikle hiçbir eşyanız İstanbul Can evden eve nakliyat güvencesiyle tekbir zarar görmeden emin ellerde taşınmaktadır. Eşyalarınız paketlenirken de son teknoloji ambalaj ürünleri kullanılmakta ve paketleme konusunda uzman bir ekibe sahip olmaktayız. Sizlerde Beykoz'da oturuyor ve taşınmak istiyorsanız İstanbul Can evden eve nakliyat ile taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR