Telefon
WhatsApp
blog

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Avrupa yakasının sahil kesiminde yer alan Avcılar, konumu itibariyle en güzel, sakin ilçelerden biridir. Avcılar 10 mahalleden oluşmakta ve deprem kuşağının en çok etkilenen bölgesi olmasına rağmen hala en fazla evden eve taşınmanın görüldüğü ilçelerden biridir. Çünkü sakin, sıcak yapısı merkezi olması insanların birçoğunu Avcılar'da yaşamaya çekmektedir. Durum böyle olunca da en fazla nakliyat ihtiyacının doğduğu ilçelerin başında gelmektedir. İstanbul Can evden eve nakliyat olarak Avcılar halkına kusursuz bir hizmet sunmakta ve Avcılar evden eve taşınma sırasında taşınmanın rahatlığını firma olarak tecrübeli kadromuz ile sizlere yaşatmaktayız.

İstanbul Can  evden eve nakliyat olarak, Avcılar halkına tüm imkanlarımızı sunuyor ve profesyonel kadromuz ile birlikte  içerisinde eşyalarınızı sabitleme aparatlarımızın olduğu son model kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı güven içerisinde taşıyoruz. 30 yıllık sektördeki engin tecrübelerimiz ile birlikte Avcılar'ın tüm mahallelerinin fiziki yapılarını biliyor, yokuş ve dar olan sokaklarda ekibimiz gereken önlemleri alıyor ve taşınma sırasında oluşabilecek aksaklıkları en aza indiriyoruz. Sokağınızın yapısının önceden tespit edilmesi ve eşyalarınız için en uygun aracın ve ekibin sağlanabilmesi adına İstanbul Can evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktadır. Sizlerde Avcılar evden eve nakliyat istemeden önce, firmamızın sağlamış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmayı unutmayınız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde Avcılar halkına güvenli ve huzurlu bir taşınma imkanı sunmaktayız.

evden eve nakliyat

Eşyalarınızı paketleme sırasında son teknoloji ambalaj ürünleri kullanılmakta olup, paketleme konusunda eğitimli personellerimiz eşyalarınızı özenle paketlemekte ve taşınma sırasında herhangi bir zarar almadan eşyalarınız taşınmaktadır. Eşyalarınızın olası bir zarar alması durumunda da İstanbul Can evden eve nakliyat yapmış olduğu sigortalı taşıma ile eşyalarınızı da koruma altına almaktadır. Asansör hizmetimiz ile de kolaylık sağlıyor ve eşyalarınızı koruyarak taşıyoruz.  Avcılar'da yüksek katlı bir binada oturuyorsanız taşınma sırasında İstanbul Can evden eve nakliyat, asansör hizmeti sizin için hazır olacaktır. 1991 yılından beri Avcılar halkına özenle ve büyük bir titizlik içerisinde hizmet ediyor ve güvenilir taşımacılığın nasıl olduğunu göstermiş, yaşatmış oluyoruz.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR