Telefon
WhatsApp

 

İstanbul Can evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe 1991 yılından beri yer almakta olup, geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu  ile birlikte sadece müşteri memnuniyet odaklı çalışarak ve ilerleyen  zamana karşı kendini geliştirip, yenilemiştir. İstanbul Can evden eve nakliyat,  taşımacılık sektöründe vermiş olduğu üstün hizmet kalitesiyle adından söz ettirmeyi başarabilmiştir. İstanbul Can evden eve nakliyat 30 yıllık serüvenini  hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkararak,  gelişip, büyüyen kadrosu ile birlikte tüm Türkiye'ye hizmet vermeye  devam etmektedir.

Evden eve taşınma sırasında taşımacılık konusundaki pratik çözümlerimiz ve 30 yıllık birikimimizin getirmiş olduğu tecrübemiz ile birlikte taşınma sektörünün yarınlarına İstanbul Can evden eve nakliyat olarak yön vermekteyiz. 100'ün üzerinde eğitimli personelimiz ile birlikte sahada faaliyet göstererek, her geçen gün büyüyen bir aile şirketidir İstanbul Can Nakliyat. Kendi araç filosuna sahip olup 3.500 m2 depolama alanımız ile birlikte müşterilerimize üstün standartlarda hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımızı her geçen gün biraz daha ileriye götürerek İstanbul Can evden eve nakliyat olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşyalarınız bizim emanetimiz sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda bize teslim etmiş olduğunuz her bir parçanıza gözümüz gibi bakıyor, en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanıyor ve taşınma sırasında eğitimli kadromuz ile birlikte tekbir eşyanız bile zarar görmeden sizlere sadece taşınmanın keyfini yaşatıyoruz.

Gelişen ve her geçen gün yenilenen teknolojiyi takip ediyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek  için hem kadromuzu eğitiyor, hem de kullandığımız tüm malzemelerin kalitesini de üst seviyede tutuyoruz. 30 yıllık taşıma sektöründe İstanbul Can evden eve nakliyat olarak değerlerimize bağlı kalmış, her zaman sorunlara kurumsal çözümler bulmuş ve taşımacılık sektörünün tüm gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmiş ve getirmekte olan,  eşyalarınızı büyük bir özenle taşımaya devam eden, asıl merkezimiz İstanbul olsa bile tüm Türkiye'ye hizmet eden nadir firmalardan biriyiz. Global değişikliklere uyum sağlayarak, taşıma sektöründeki rekabet ortamında göstermiş  olduğumuz kalite ile hep bir adım önde olarak İstanbul Can evden eve nakliyat emin adımlarlar ilerleyen bir firmadır.

 

 

Hakkımızda