Telefon
WhatsApp
blog

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşıma sektöründe çok farklı firmalar boy göstermekte olup, yalnızca sigortalı taşıma yapan firmalar güvenilir olmakta ve eşyalarınızı güvence altında, koruyarak, hiçbir sorun yaşamadan sigortalı taşıma şirketi olan İstanbul Can Nakliyat ile tüm taşımak istediğiniz eşyalarınız güvence altında olacaktır. Sigortalı taşıma sayesinde aklınız eşyalarınızda kalmadan istediğiniz adrese profesyonel ekibimizle birlikte hızlı ve güvence altında taşınacaktır. Sigortalı taşıma işlemi sayesinde, taşıma sırasında herhangi bir eşyanızın zarar görmesi durumunda, sigorta bu zararı karşılamakta ve bu da sigortalı taşıma yapmanın ve şirketimizin önemini artırmaktadır.

 

Şehirlerarası evden eve taşıma yapan İstanbul Can Nakliyat, şehirlerarası yapılan taşımalarda sigortalı taşıma işleminin ne kadar önemli olduğunu bildiği ve siz değerli müşterilerin eşyalarına önem verdiği için, sizlere eşyalarınız taşınırken içiniz rahat bir şekilde taşınma imkanı sunmakta ve eşyalarınızı da sigortalı taşıma ile güvence altına almaktadır. Sigortalı taşıma işlemi sadece şehirlerarası taşıma işlerinde değil her türlü eşya taşıma sırasında uygulanmakta ve böylelikle müşterilerimize verdiğimiz önem öne çıkmaktadır.  Sigortalı taşıma ile güvenilir hizmet sunan köklü firmamız değerli eşyalarınızı taşımacılık standart ve kurallarına uyarak sizlere kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Güvenilir ve çalışkan kadromuz ile taşımacılık sektöründe hep bir adım önde gitmekteyiz.

image

Taşınmak, bir yerden başka bir yere geçiş yapmak her insan için zor olan ve eşyaların toparlanması, yerleştirilmesi belki de gözünde büyüyen bir iştir. İstanbul Can Nakliyat ile bu iş yükünüzü üzerinizden alıyor ve siz değerli müşterilerimize sadece yeni yerinizde eşyalarınızla birlikte keyifli vakitler geçirmek kalıyor. İstanbul Can Nakliyat olarak sigortalı taşıma yapmakta ve taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı tüm eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Uzman ekibimizle birlikte tüm eşyalarınız zarar görmeden  paketlenip, araçlarımıza yüklenip yeni adresinize teslim edilmektedir. Eşyalarınız yeni adresinize geldikten sonra taşıma sırasında herhangi bir hasar olup olmadığının kontrolü güvenilir ekibimiz tarafından yapılmakta ve sigortalı taşıma sayesinde eğer herhangi bir hasar söz konusu ise hasarınız telafi edilir. Taşınma işlemlerinin ardından uzman bir kadroyla çalışmış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

PAYLAŞ :