Telefon
WhatsApp
blog

Parsiyel Taşıma

İstanbul Can Nakliyat olarak müşterilerimiz için en verimli en hızlı ve en güvenilir olacak şekilde çalışmakta ve parsiyel taşıma hizmeti de vermekteyiz. Aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerimizin eşyalarını aynı araç içerisine yükleme yaparak maliyetten düşürüyor, ekonomik ve daha hızlı taşınma imkanı sunuyoruz. Sağlamış olduğumuz parsiyel taşıma hizmetimiz ile birlikte aynı güzergah üzerinde yer alan farklı müşterilerimizin paketlerini aynı araç içerisinde taşıyarak yerden, zamandan ve paradan tasarruf yapılmasını sağlayan uygulamamız ile taşıma sektöründe  adımızı duyurmaya devam etmekteyiz.

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile parsiyel taşıma uygulamamızla müşterilerimize uygun fiyatlı taşınma imkanı sunmakta ve parsiyel taşıma hizmetimizde de sigortalı taşıma yapmaktayız. Böylelikle başkalarının eşyalarıyla aynı araç içerisinde giden eşyalarınız için kaygılanmanıza gerek kalmaz, güven içerisinde İstanbul Can Nakliyat eşyalarınızı uzman kadrosuyla taşımaya devam etmektedir. Bizlere emanet etmiş olduğunuz her bir paketiniz bizim için değerli olduğundan parsiyel  taşıma yaparken de aynı özeni gösteriyor ve son model araçlarımız ile paketlerinizi araç içerisine sabitliyoruz. Böylelikle seyahat sırasında eşyalarınız herhangi bir zarara uğramadan İstanbul Can Nakliyat güvencesi içerisinde taşınmış oluyor. Parsiyel  taşıma hizmetimizi şehir içi ve şehirlerarası fark etmeksizin talebiniz doğrultusunda her yere gerçekleştirmekteyiz. İster bireysel ister firma olarak parsiyel taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İSTANBUL CAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Alanında uzman kadromuz sayesinde taşınma planınız en doğru şekilde yapılarak, zamanında gerçekleştirilen nakliye hizmetimiz ile İstanbul Can Nakliyat parsiyel taşıma uygulamasıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.  Ekonomik açıdan parsiyel  taşıma daha avantajlı olduğu için parça eşya taşıtmak isteyen müşterilerimizin ilk tercih ettiği hizmetlerimizden birisidir parsiyel taşıma ve aynı zamanda karayolunda en yaygın olarak kullanılan taşıma türüdür. Firmamız kalitesinden hiçbir ödün vermeden, aynı şekilde alanında uzman, güvenilir  kadromuz ile birlikte parsiyel taşıma yöntemini tercih eden müşterilerimiz için de var gücüyle çalışmaktadır. Parsiyel taşıma sırasında, giden eşyanızın yol durumunu merak ediyorsanız telefonunuzdan araç takibi yapabilir, paketinizi  gözlemleyebilirsiniz. Hangi taşıma yöntemini tercih etmiş olursanız olun İstanbul Can Nakliyat tüm müşterilerine aynı yüksek kalitede hizmet vermektedir.

PAYLAŞ :