Telefon
WhatsApp
blog

İSTANBUL CAN NAKLİYAT MONTAJ DEMONTAJ

 Evden eve eşyalarınız taşınırken, mobilyalarınız  parçalara ayrıldıktan sonra, yeni evinizde  tekrar firmamız tarafından uzman mobilyacılarımız aracılığıyla bir araya getirilir, işte bu işleme montaj de-montaj adı verilir. İstanbul Can Nakliyat olarak eşyalarınıza zarar gelmeden, özenle taşınabilmesi için eğitimli kadromuz bazı mobilyalarınızı yerinde de-monte hale getirerek, özenle ambalajlamakta ve yeni evinizde de yeniden montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul Can Nakliyat montaj de-montaj işlemlerini eğitimli mobilyacılarla çalışarak yaptırdığı için, tüm eşyalarınızı güvenle teslim edebilir ve tekbir eşyanıza zarar gelmeden taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

image

Büyük parçaların de-monte hale getirilmeden evlerden çıkarılmaya çalışılması hem eşyalara zarar vermekte hem de taşınma sırasında zorlanmalardan dolayı zaman kaybına yol açmaktadır. Eşyalarınıza verdiğimiz önem ve biran önce yeni yerinize geçmenizi sağlamak amacıyla zamandan kazanarak montaj de-montaj işlemlerini firmamız profesyonel kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı kendiniz de-monte hale  getirebilirken, tekrardan monte hale getirmek birçok kişi tarafından güç karşılanmaktadır. Hatta de-monte hale getirirken de  birçok eşya  zarar görmektedir. Çünkü montaj de-montaj işlemleri için özel araç ve gereçlerinizin  olmasının yanı sıra profesyonel işinin ehli olan kişiler tarafından mobilyalarınız montaj de-montaj yapılmalıdır. İstanbul Can Nakliyat olarak montaj de-montaj işlemleriniz özel ekipmanlarımız sayesinde güvenilir kadromuzla sağlanmaktadır.

Montaj de-montaj işleminin dikkat, özveri ve ustalık gerektirdiği unutulmamalı İstanbul Can Nakliyat olarak montaj de-montaj uygulamamız sayesinde eşyalarınıza maddi ve manevi değer vermemizin yanında güvenle eşyalarınızı taşıdığımızı bilmelisiniz. Montaj de-montaj uygulamasının bir diğer artı yönü ise, eşyalarınız zarar görmeden firmamız tarafından deneyimli kadromuz ile taşınacağı için eşyalarınızın ömrü uzamış ve daha uzun süreler kullanma şansınız artmış olmaktadır. Ayrıca İstanbul Can Nakliyat olarak evden eve taşınma sırasında montaj de-montaj işlemi firmamız tarafından usta mobilyacılar ile gerçekleştiriliyor olmasının yanı sıra montaj de-montaj işlemi için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bu da firmamızın müşterilerimize vermiş olduğu değeri gösterirken, taşıma sektöründe de en kaliteli firmaların başında geldiğimizi desteklemektedir. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz sayesinde montaj de-montaj uygulamamızla müşteri memnuniyetini yakalamış, sektöründe lider olma yolunda ilerlemekteyiz.

PAYLAŞ :