Telefon
WhatsApp
blog

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Maltepe ilçesi  Anadolu yakasının  4. büyük ilçesi konumunda olmakla beraber nüfus bakımında İstanbul'da 9. sırada yer almakta ve bu demek oluyor ki sürekli Maltepe ilçesine taşınma gözlemlenmekte ve İstanbul Can evden eve nakliyatta talep edilen her an Maltepe halkının yanında olmaktadır. Maltepe ilçesine ait 18 mahalle bulunmakta ve İstanbul Can evden eve nakliyat olarak her bir mahalleye aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza önem veriyor ve taşınma sırasında her bir paketi özenle taşıyoruz.  Eşyalarınızı güvence altına alabilmek için İstanbul Can evden eve nakliyat sigortalı taşıma yapmakta ve eşyalarınızı olası risklere karşı güvence altına almaktadır.

 

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olan Maltepe, çok fazla taşınma senaryolarıyla karşı karşıya kalmakta ve İstanbul Can evden eve nakliyat, Maltepe'de güvenilir taşımacılığın adresi olmuş durumda. Taşınma sırasında eşyalarınız özenle profesyonel ekibimiz tarafından paketlenmekte ve titiz bir şekilde taşınarak, kapalı kasa araçlarımıza yüklenmektedir. Paketleme konusunda oldukça hassas olan firmamız son kalite ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız yüksek güvence altında taşınmaktadır. Eşyalarınız paketlenmeden önce eğer büyük parçalar ve birbirinden ayrılabilen eşyalarsa uzman ekibimiz sayesinde de-monte hale getirilerek ardından paketlenir ve yeni yerinizde tekrar monte hale getirilir. Bu şekilde titizlikle çalıştığımız için Maltepe halkı İstanbul Can evden eve nakliyattan memnun kalmıştır.

Maltepe'de yüksek katlı bir binada oturuyor ve taşınmak için endişe duyuyor olabilirsiniz, fakat İstanbul Can evden eve nakliyat, asansör hizmeti ile de taşınma sırasında Maltepe halkına yardım etmektedir. Maltepe'nin hangi mahallesinde yada kaçıncı katta oturduğunuzun bir önemi olmadan asansör operatörlerimiz sayesinde rahatça taşınıyor olmanın keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca beyaz eşyaya ne kadar çok para verdiğinizi biliyor ve beyaz eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için de firmamızda alanında uzman sıhhi tesisatçılar ile çalışmaktayız ve her bir beyaz eşyanız tesisat ustalarımız tarafından söküldükten sonra özenle paketlenmekte ve yeni evinizde de yine tesisat ustalarımız tarafından bağlantıları yapılmaktadır.  Bütün eşyalarınız İstanbul Can evden eve nakliyat ile özenle taşınmaktadır.

 

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR