Telefon
WhatsApp
blog

İSTANBUL CAN NAKLİYAT PAKETLEME HİZMETİ

Nakliye sürecinde en önemli rol alan basamak paketleme aşamasıdır. Çünkü eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi ve müşteri memnuniyet odaklı çalıştığımız için paketleme konusunda da İstanbul Can Nakliyat olarak büyük bir titizlikle çalışmaktayız. İster şehirlerarası taşımacılıkta, ister şehir içerisinde fark etmeden her eşyanızı özenle ve büyük bir titizlikle paketleme yapmaktayız. Taşımak istediğiniz eşyalarınızın fiziki durumuna uygun olarak paketleme yöntemi seçilip, ardından yüksek kaliteli malzemelerimizle paketlenerek, profesyonel kadromuz ile birlikte eşyalarınıza uygun olan aracımıza yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın büyük bir titizlikle paketlenmesinde İstanbul Can Nakliyat olarak özverili kadromuz ile birlikte çalışmaktan gurur duymaktayız. Çünkü taşınmanın ilk adımı olan ve eşyalarınızın ilk güvenliğini doğru bir paketleme yöntemi ile sağlamış olursunuz. Bu nedenle İstanbul Can Nakliyat olarak eşyalarınız en  doğru paketleme yöntemi ile bizlere emanet.

 image

Taşınma sürecinin en önemli kısmının paketleme olduğunu bildiğimiz için ve doğru paketlenmemiş olan her bir ürünün zarar göreceğini bildiğimiz için İstanbul Can Nakliyat paketleme konusunda tecrübeli olan kişilerle çalışmaktadır. Paketleme konusunda önemli olan ikinci husus ise kullanılan paketlerin kalitesidir ve firmamız eşyalarınıza önem verdiği için en kaliteli paketleme malzemelerini kullanmaktadır. Taşınma sırasında her bir eşyanın farklı şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Çünkü paketleme eşyalara göre değişkenlik göstermektedir. Kırılacak eşyalarınız farklı bir paketleme ile paketlenirken, beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız çok daha farklı paketleme yöntemleri ile paketlenmektedir. Paketleme işine vermiş olduğumuz önem ile birlikte eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınma işini halletmiş olursunuz.

Ayrıca İstanbul Can Nakliyat olarak beyaz eşyalarınızın doğru sökülmesi ve paketleme işlemine girebilmesi için bünyemizde sıhhi tesisatçılar bulunmakta olup, taşınma sırasında beyaz eşyalarınız güvenle hiçbir zarar görmeden sökülerek, taşınma sırasında herhangi bir deformeye uğramaması için ambalaj battaniyesi diğer bir adıyla keçe kumaşlar ile paketleme işlemi yapılmaktadır. Her bir eşyanız paketleme standart ve kurallarına göre en doğru paketleme yöntemi seçilerek paketlenmekte ve araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize en güvenilir şekilde götürmekteyiz. Paketleme konusuna vermiş olduğumuz özen ile birlikte eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

PAYLAŞ :