Telefon
WhatsApp
blog

Hızlı Ekspertiz       

Ekspertiz hizmeti, öncü firma olma yolunda ilerleyen her taşıma firmasının müşterilerine sunması gereken bir hizmettir. İstanbul Can Nakliyat olarak değerli müşterilerimize hızlı ekspertiz imkanı sunmaktayız. Alanında uzman personellerimiz taşınmak istediğiniz yere gelerek, eşyaların miktarını ve ağırlıklarını analiz ettikten sonra eşyalarınıza en uygun araç büyüklüğünü, araç sayısını  ve taşınma sırasında hangi personellerin olacağına kadar belirlemektedir. Tüm bu işlemlerin ardından da size en uygun fiyatı belirleyerek hızlı ekspertiz imkanı sunmaktayız. İstanbul Can Nakliyat alanında uzman kadrosuyla müşterilerine hızlı ekspertiz imkanını ücretsiz bir şekilde sağlamakta ve böylelikle bizlere taşınmak için başvuran müşterilerimize her türlü imkanı sunduktan sonra tercihi kendilerine bırakmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimiz için uygun gün ve saat belirlendikten sonra hızlı ekspertiz sayesinde belirlenen gün ve saatte tam kadromuz ile birlikte yerimizde olmakta ve en güvenilir, titiz şekilde taşınmanızı sağlamaktayız.

 image

Hızlı ekspertiz uygulamamız sayesinde taşınmak isteyen müşterilerimiz, taşınma gününde herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmazlar. Çünkü öncesinde gerekli tüm analizler ekiplerimiz tarafından yapılmış, alınması gereken önlemler alınmış ve size sadece yeni yerinize geçmek kalmıştır. Taşınma sırasında olası bir problemle karşılaşmamanız için hızlı ekspertiz hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız. Hızlı ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınıza en uygun araç kapasitesi belirlenmiş olacağı için eşyalarınızın ortada kalma korkusu olmadan doğru araçla taşınması sağlanmış olur, aynı zaman da hızlı ekspertiz ile eşyalarınızın fiziki durumu değerlendirileceği için en doğru ambalajlar seçilerek, en doğru paketleme yöntemi yapılmış olur ve böylelikle hiçbir eşyanız zarar görmeden taşınmış olursunuz.

İstanbul Can Nakliyat olarak hızlı ekspertiz uygulamamız sayesinde alanında uzman personellerimiz ile birlikte doğru yönlendirmeler yaparak en hızlı ve pratik aynı zaman da herhangi bir aksaklık olmadan taşınmanızı sağlamaktayız. Firmamız tarafından ekspertiz işlemlerini gerçekleştirmesi için görevlendirilen personelimiz nakliye işlemlerinin başından sonuna kadar sorumlu olup sürecin en olumlu şekilde tamamlanması için çalışmakta ve müşteri memnuniyeti için çabalamaktadır. Hızlı ekspertiz uygulamamız ile tüm eşyalarınız bir plan dahilinde titizlikle ve en önemlisi güven içerisinde İstanbul Can Nakliyat'a emanettir.

PAYLAŞ :