Telefon
WhatsApp
blog

Eşya Depolama

İstanbul Can Nakliyat olarak, eşya depolama hizmetimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyor, kalitemizden hiçbir ödün vermeden müşterilerimize sağlamış olduğumuz güvenle eşyalarınızı eşya depolama hizmetimizle güvence altına alıyoruz. Eşya depolama işlemi, eşyalarınızın maddi ve manevi zarar görmeden son derece güvenli, temiz ve titizlik gerektiren bir iştir. Bizlerde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve eşyalarına ne kadar değer verdiğimizi gösterebilmek adına eşya depolama sırasında profesyonel ekibimizle birlikte titizlik içerisinde çalışmaktayız. Eşyalarınız bizim için değerli olduğundan, depolarımızı düzenli bir şekilde ilaçlamakta ve her eşya giriş çıkışından sonra  dezenfekte işlemi gerçekleştirmekteyiz. Eşya depolama alanlarımız, eşyalarınızın zarar görmemesi adına son teknoloji havalandırma sistemlerine sahip olup, düzenli aralıklarla havalandırılmakta ve böylelikle rutubetsiz bir ortamda eşyalarınız güvende olmaktadır.

image

Eşyalarını, depolarımızda muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz için, eşya depolama alanlarımızdan önce eşyalarınızın depolarımıza nasıl ve ne şekilde gelmiş olduğu da önemlidir. Eşyalarınız profesyonel kadromuz sayesinde muntazam bir şekilde paketlenip, ardından eşya depolama alanına araçlarımızla getirilmektedir.  Depolanacak olan eşyanız eğitimli personellerimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden paketlenip, eşya depolama alanımıza getirilmiş olur. Bir koli eşya  yada bütün bir evi  depolamış olsanız da firmamızdan aynı yüksek kalitede hizmet almaktasınız.

Eşya depolama oldukça önemli bir süreçtir. Çünkü depo olarak kullanılacak alanın her açıdan güvenli, temiz ve rutubete karşı korunmuş olması gerekmektedir. İstanbul Can Nakliyat olarak eşya depolama konusunda son derece titiz ve özenli çalışan bir firmayız. Depolarımızın fiziki şartları yeterli olup, eşyalarınız güvence altındadır. Eşya depolama konusunda son derece titiz olan firmamız her depoya 7/24 kayıt yapan kameralar yerleştirmiş olup, herhangi bir hırsızlık durumuna karşı önlem almış ve alarm sistemlerimizle eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek sizlerde eşyalarınızı takip edebilirsiniz. Olası bir doğal afete karşı da bir çözüm planımız bulunmakta ve böylelikle eşyalarınız son derece güven altında olmaktadır. İstanbul Can Nakliyat olarak, eşya maneviyatına önem verdiğimiz için eşya depolama alanlarımızda sadece kişiye özel olmakta ve başka hiçbir kimsenin eşyası bulunmamaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz değeri açıkça göstermektedir.

PAYLAŞ :