Telefon
WhatsApp
blog

Asansörlü Taşıma

Evden eve eşyalarının taşınmasını talep eden müşterilerimiz için hem daha güvenilir hem de insan yükünü azaltırken, bir yandan da eşyalarınızın kırılma yada zarar görme riskini azaltan asansörlü taşıma ile İstanbul Can nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.  Asansörlü taşıma hizmetimiz ile çok katlı apartmanlarda bizlere  kolaylık sağlarken,  sizler için de  taşınırken hem  zamandan kazanmanızı hem de eşyalarınızı daha güvenilir taşımayı sağlamaktadır. Her apartmanda asansör bulunmamakta ve taşınma sırasında üst katta oturan kişiler zor durumda kalmaktadır. Taşınma işleminiz sırasında asansörlü taşıma olanağımızla sizleri zor durumdan kurtarıyor ve güvenilir, tecrübeli ekibimizle birlikte asansörlü taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

 

 image

İstanbul Can Nakliyat olarak taşımacılık hizmeti verirken ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin eşyalarının maddi ve manevi tüm değerlerini korumaktır. Bu nedenle asansörlü taşıma için kullanmış olduğumuz araçlarımız ve araçlarımızın asansörleri tüm kalite standartlarına uygundur ve hiçbir eşyanıza zarar gelmeden taşınacak şekilde tasarlanmıştır. Asansörlü taşıma yapabilmesi için firmamız tarafından eğitimli, güvenilir ve tecrübeli olan ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Son model asansörlü araçlarımızla eşyalarınızı asansörlü taşıma yaparak daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde taşınmanıza yardımcı olmaktayız.

 image

Asansörlü taşıma işlemlerinde tecrübeli ekibimiz öncesinde taşınacağınız evin analizini yapar ve asansörü en doğru açıya operatörümüz sayesinde yerleştirir ki eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınabilsin.  Asansör ve aracımız sizlere belirtmiş olduğumuz saatte nakliye işleminin olacağı yerde hazır olurlar ve asansörlü taşıma işlemi tecrübeli ekibimiz tarafından başlamış olur. Taşınacak olan eşyalarınızın paketleme işlemlerinin ardından asansör hangi tarafta ise o kısımdan asansöre yüklenir ve araca inmesi sağlanır. Böylelikle hiçbir eşyanız yer ile temas etmeden asansörden araca ardından yine asansörden yeni taşınacak yerine asansörlü taşıma ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmış olur. Asansörlü taşıma sayesinde tek  seferde birden fazla eşya taşınmış olur ve en önemlisi ağır olan beyaz eşyalar hiçbir şekilde zarar görmeden, herhangi bir sarsıntıya uğramadan yerine yerleştirilmiş olur. Bizlerde İstanbul Can Nakliyat olarak sizlere asansörlü taşıma imkanı sunmaktayız.

PAYLAŞ :