Telefon
WhatsApp
blog

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü, İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biri ve lüks sitelere, çok katlı binalara ev sahipliği yapmakta olan Avrupa yakasının en gözde semtlerinden biridir. Geniş caddeleri, kaldırımları ve ağaçlarla dolu sokaklarıyla insanın içini ferahlatan ilçelerden biridir. İstanbul Can evden eve nakliyat geçmiş birikimlerine dayanarak Beylikdüzü'nün tüm sokaklarının fiziki ve coğrafi koşullarını bilmekte ve taşınma sırasında da ister çok katlı binalarda oturuyor olun, ister müstakil evinizde firmamız hiçbir ayırım gözetmeksizin sizlere sorunsuz bir taşınma imkanı sunmaktadır. Beylikdüzü 10 mahalleden oluşmakta olup, her bir mahalle farklı fiziki yapıya sahiptir. Yakuplu mahallesi en çok yokuşlarıyla meşhur olduğu için Beylikdüzü'nün Yakuplu mahallesine taşınmak yada oradan taşınıyor olmak insanları korkutsa da, uzman kadromuz sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan taşınmanın keyfini İstanbul Can evden eve nakliyat ile yaşayacaksınız.

İstanbul Can evden eve nakliyat olarak uzman kadrosu ile birlikte, Beylikdüzü halkına tüm imkanlarını sunmaktadır. En son paketleme yöntemleri ile eşyalarınız paketlenmekte ve güvenlik önlemlerinin en üst seviyede olduğu  araçlarımızla eşyalarınız taşınmaktadır. Beylikdüzü denilince genellikle ilk akla yüksek katlı binalar gelmekte ve bu binalardan taşınmanın zorluğunu düşünen müşterilerimiz kaygılanmaktadır. Oysaki İstanbul Can evden eve nakliyat olarak profesyonel bir şekilde asansörlü taşıma yapmakta ve kaçıncı katta oturduğunuzun bir önemi olmadan sizlere hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşıma hizmetimiz ile birlikte daha hızlı ve daha güvenli bir taşınma imkanı sunmaktayız.

 

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesine sağlamış olduğumuz evden eve nakliyat hizmetimiz ile birlikte taşınmak İstanbul Can Nakliyat ile artık çok kolay. Eşyalarınız uzman mobilyacılarımızın eşliğinde de-monte hale getirilerek paketlenmekte, böylelikle tekbir mobilyanız bile zarar görmemektedir. Aynı şekilde yeni yerleşeceğiniz yere gelince de profesyonel mobilyacı olan personellerimiz mobilyalarınızı monte hale getirerek, kullanıma hazır bir şekilde yeni evinize bırakmaktadır. Böylelikle taşınma sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadan sadece yeni evinizin keyfini çıkarmanız için İstanbul Can evden eve nakliyat tüm gücüyle çalışmaktadır. Beylikdüzü'nde oturuyor ve taşınmaya karar verdiyseniz İstanbul Can evden eve nakliyat istediğiniz zamanda kapınızda olacaktır.

 

Beylikdüzü, İstanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Yüzölçümü 360 km² dir.

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR